badania termowizyjne dla efektywnej ochrony cieplnej twojego domu lub lokalu

 • Odkryj źródła ucieczki ciepła i rozwiązuj problemy awarii z moimi badaniami termowizyjnymi.

Zapewniam kompleksowe usługi badania termowizyjnego, które pomogą Ci zrozumieć, jak efektywnie chronić Twój budynek przed utratą ciepła oraz wykryć potencjalne problemy związane z awariami instalacji i izolacją termiczną. Oferta obejmuje:

 • Badania pod względem ucieczki ciepła z budynku:
  Poszukiwanie nieszczelności i mostków termicznych, które prowadzą do strat ciepła.
  Wprowadziłeś się do nowego domu, a przewidywane zużycie energii wydaje się zbyt wysokie? Wybierz badanie termowizyjne, aby zidentyfikować potencjalne przyczyny i oszczędności.
  Planujesz termomodernizację, a nie wiesz od czego zacząć? Czy od wymiany okien i drzwi, czy izolacji ścian lub dachu – badanie termowizyjne oraz analiza pomogą Ci podjąć najlepsze decyzje.
 • Wykrywanie awarii:
  Czy Twoja instalacja grzewcza sprawia problemy, a Ty nie wiesz jak je zlokalizować? Np. wyciek w ogrzewaniu podłogowym? Badania termowizyjne pomogą zidentyfikować problem.
  Pojawiła się pleśń w Twoim lokalu? Woda często jest źródłem problemów. Dzięki moim konsultacjom i pomiarem termowizyjnym zlokalizujesz źródło problemu.
  Potrzebujesz pomocy w ustaleniu źródła wycieku wody? Badanie pozwala na identyfikację wilgoci za pomocą termowizji.
  Czy Twój dom szkieletowy ma problemy z wdmuchiwanym powietrzem? Badania termowizyjne pomogą w znalezieniu miejsc wymagających poprawy membran.

Doświadczenie
Moje usługi są wzbogacone o doświadczenie specjalistyczne, które daje Ci pewność, że otrzymujesz najwyższą jakość i precyzję w każdym aspekcie naszej pracy. Jestem architektem z ponad 10-letnim doświadczeniem w branży. Moją pasją są przebudowy, a często napotykane awarie w tych budynkach sprawiły, że specjalizuję się w diagnostyce budynków. Wykorzystując narzędzie termowizji, tworzę obrazy rozkładu temperatur, co umożliwia mi wykrycie źródeł problemów termicznych i awarii.

Moja wiedza jest umocowana poprzez:
• Studia inżynierskie i magisterskie kierunku „Architektura i Urbanistyka” na Politechnice Krakowskiej, szczególnie istotne ze względu na fizykę budowli;
• Studia podyplomowe „Budownictwo zrównoważone” na Politechnice Krakowskiej, gdzie zdobyłem wiedzę w zakresie optymalizacji zużycia energii.

Dzięki doświadczeniu zdobywanemu od 2012 roku, prowadzę obecnie pracownię Marcin Bąk Architekt w Oświęcimiu, oferując usługi o najwyższej jakości. Moje członkostwo w Izbie Architektów Rzeczypospolitej Polskiej stanowi potwierdzenie wykonywania zawodu architekta.

Niezwłocznie zarezerwuj badania termowizyjne, aby zwiększyć komfort termiczny Twojego domu lub lokalu usługowego oraz oszczędzić na kosztach energii. Skontaktuj się ze mną, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak mogę pomóc Ci w efektywnej ochronie cieplnej Twojego budynku.

Obszar działania:
• badania termowizyjne w Oświęcimiu i okolicach;
• badania termowizyjne w województwie małopolskim;
badania termowizyjne w województwie śląskim.